Dezinfekce pro občany Hrabové již od této soboty

Krizový štáb ÚMOb Hrabová dnes rozhodl, že bude vydávat bezoplachovou dezinfekci na ruce pro občany Hrabové v množství 250 ml. na 1 rodinu ZDARMA.

Úřad v Hrabové zajistil distribuci dezinfekce prostřednictvím zaměstnance ÚMOb paní Linhartové na pracovišti správkyně venkovního hřiště za ZŠ Paskovská.

Prvních 100 litrů dezinfekce rozdá úřad do nádobek/lahviček, které si musí zájemci donést vlastní (vymytou a vyčistěnou). Každý plnoletý zástupce rodiny nahlásí jméno své rodiny a bydliště, předá vlastní nádobku k načepování dezinfekce a obdrží nálepku k nalepení na nádobku. Dezinfekce je certifikovaná proti koronaviru.

Výdejní doba této první etapy výdeje je stanovena na sobotu a neděli 25.-26.4. 2020 od 15 do 18 hodiny do vydání této zásoby, tj. mělo by se uspokojit 400 rodin.

Dodržujte, prosím při výdeji dezinfekce bezpečnostní pokyny, zejména: mějte na ústech a nosu roušku a dodržujte bezpečnostní odstupy 2m. Řiďte se též dalšími pokyny obsluhy.

Další etapa výdeje bude spuštěna po obdržení další várky dezinfekce - předpoklad od středy 29.4.2020 (bude upřesněno). Netřeba panikařit, dezinfekce bude dost pro všechny rodiny v Hrabové.

Žádáme, aby o víkendu pro tuto dezinfekci nechodili občané starší 70 let. Ti budou obslouženi, jak jsme již avizovali, jednotlivě zaměstnanci úřadu pravděpodobně v úterý - čtvrtek v příštím týdnu individuálně lahvičkami s dávkovačem, které úřad zajistil.

Dezinfekce pro občany Hrabové již od této soboty