SMS InfoKanál

Občané mají stále možnost se registrovat do služby SMS InfoKanál, prostřednictvím které zasíláme aktuální informace v souvislosti s omezením pohybu občanů s výjimkou cest do zaměstnání, potravin, aj.

SMS InfoKanál je vhodným doplňkem (dost možná i náhradou) za obecní rozhlas a s tajemníkem uřadu připravuji přechod pod službu Mobilní rozhlas, která zastřešuje modulární řešení (ankety, zmapuj to, webovou nástěnku, atd.).

Odkaz na registrační formulář a popis služby najdete na této stránce:
https://www.ostrava-hrabova.cz/sms-infokanal

Aktuální informace jsou zároveň zapisovány na komunitním webu Hrabová.Info:
https://www.hrabova.info/2020/03/15/informace-k-problematice-koronaviru-v-hrabove/

Aktuální informace od nadřazených orgánů

---

16. března 10:15 hod. SMS InfoKanál Hrabové:

Vážení občané, od půlnoci z neděle 15. března na pondělí 16. března začalo v Česku platit omezení pohybu s výjimkou cest do zaměstnání, potravin, aj. V souvislosti s tímto zákazem zasílám následující aktuální informace: Dnes ráno zasedl Krizový štáb MOb Ostrava-Hrabová o výsledku jednání Vás budu informovat; Do odvolání bude ambulance MUDr. Aleše Menšíka otevřena pouze pro akutní stavy — lépe po předchozí telefonické domluvě (tel. 596 734 172, 777 561 854); Mateřská škola Klubíčko bude uzavřena od úterý 17.3. 2020 do odvolání; Do odvolání je zrušen pronájem tělocvičen pro organizační složky (fotbal, volejbal, atd.).

Radomír Orkáč

SMS InfoKanál Hrabové