Veletrh Dovolená na Černé louce v Ostravě zve na 23. ročník veletrhu cestovního ruchu

Jak se cestuje hotelbusem Afrikou nebo Jižní Amerikou? Kam vyrazit s dětmi? Hledáte dobrodružství a adrenalin? Toužíte po dovolené u moře? Nebo jen nevíte, kam se letos vyrazit? Veletrh Dovolená na Černé louce v Ostravě je tím pravým místem kam vyrazit.

Co vás čeká? Krom novinek a informací z oblasti cestování, zážitkové i kulturní turistiky, lázeňství či wellness, zažijete bohatý doprovodný program probíhající na 2 scénách plný zajímavých osobností.

Dovolená je největším veletrhem cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Cestovní kanceláře a agentury nabídnou pobytové i poznávací zájezdy do zahraničí i tuzemska, zástupci měst a turistických informačních center představí krásné kouty České i Slovenské republiky, zahraniční hosté nabídnou krásy Polska, soukromé organizace předvedou svá wellness centra, zážitkové resorty a gastro speciality. Těšte se na soutěže o atraktivní ceny jako jsou zájezdy či zvýhodněné pobytové balíčky.

Termín konání: pátek 28.2. 2020 10:00–18:30, sobota 29.2. 2020 10:00–18:30
Místo konání: Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Vstupné:
Veletrh Dovolená probíhá souběžně s Knižním festivalem Ostrava. Vstupenka na Dovolenou platí také na Knižní festival Ostrava. Vstupenky je možné zakoupit jak v předprodeji prostřednictvím poboček Ostravainfo nebo online a pak na místě během samotného veletrhu.
 
Jednodenní vstupné:
100,-    plné
50,-      snížené: děti od 6 let včetně, studenti (s platným studentským průkazem), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
240,-    rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti)

30,-      hromadný vstup pro školy (min. 20 osob)
 
Dvoudenní vstupné:
180,-    plné
100,-    snížené
450,-    rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti)
 
Zdarma: děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P.

Více informací na www.dovolenaostrava.cz , na facebooku @cerna.louka.ostrava

Zdroj: dovolenaostrava.cz
 

Dovolená Ostrava